Prozvonit a zatopit

Zapínejte a vypínejte cokoliv na dálku! Stačí vám k tomu jen zásuvka elektrické sítě ovládaná GSM nebo modul do rozvaděče s naší SIM kartou. Využívat můžete například inteligentní ovládání, schopné monitorovat teplotu a vy si jen přečtete zprávy o její aktuální hodnotě. Další kombinace a možnosti záleží jen na vašich potřebách a požadavcích.

Technická řešení nebo ukázky instalací můžete nalézt na Automatizace domácnosti

Tento typ ovládání se hodí na jednoduché automatizace a instalace pro ovládání spotřebičů nebo pro zpětnou kontrolu stavu. K tomuto ovládání je dostačující tarif M2M mini.

 

 Zabezpečený domov, byt, garáž nebo chata

Zabezpečte si své nemovitosti dříve, než je objeví nezvaný návštěvník. Promyšleně předcházejte nemilé události a ušetřete si nervy i peníze.  Když si promítnete cenu majetku a následné vyřizování a shánění nového vybavení, je cena pořízení zabezpečovacího zařízení v tomto poměru celkem zanedbatelná.
Jaké funkce zvládá alarm? Kromě aktivní ochrany nemovitost, umí poslat SMS pří odemknutí nebo zamknutí, upozorní, že byl zadán chybný kód. Pokud dojde k aktivaci alarmu, je možno nastavit zavolání na zvolený telefon nebo na pult centrální ochrany. Alarm dále umí poslat SMS, zda je zabezpečeno či informaci o teplotě; případný požár zachytí ještě při jeho vzniku.

Technická řešení nebo ukázky instalací můžete nalézt na Zabezpečení domácnosti

Tento typ ovládání se hodí na jednoduchému zabezpečení a na kontrolu stavu objektu. K tomuto ovládání je dostačující tarif M2M minidata.

 

 

Otevření vrat, zvednutí závory nebo rozsvícení světla

Otevírejte a zavírejte vrata, ovládejte světlo. Stačí jen prozvonit a váš příkaz je splněn! Potřebujete GSM modul komunikující s vraty, bránou, světly či dalšími zařízeními podle vašeho výběru.

Systém ovládá zařízení (vrata, brány, závory, světla, ...) na prozvonění z čísla na seznamu uživatelů. Pokud to zkouší někdo jiný, systém nereaguje nebo vám zavolá.

Technická řešení nebo ukázky instalací můžete nalézt na Automatizace domácnosti

Tento typ ovládání se hodí na jednoduché automatizace a instalace pro ovládání jednotlivých spotřebičů či zařízení a na zpětnou kontrolu jejich stavu. K tomuto ovládání je dostačující tarif M2M mini.

 

Nabídka M2M tarifů

K dispozici jsou tři základní tarify:

- M2M mini
- M2M minidata
- M2M SMS

Kompletní nabídku a více informací naleznete v Ceny a objednávka

 

 

Go to top

2015 © KPSYSTEM s.r.o. Privacy Policy