FAQ

Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2015/2120 jsou od 30. dubna 2016 v zemích EU účtovány hovory, SMS a data stejně jako v České republice, tj. čerpají se volné jednotky z tarifu v ČR (minuty, SMS, data) a k nim se vyúčtuje Příplatek v Roamingu. Stejné účtování je aplikováno i na vybrané státy nepatřící do EU, seznam všech států v 1. zóně je uveden níže. Odchozí hovory jsou vždy účtovány sazbou dle vyšší zóny, např. pokud volá zákazník z 1. zóny do 2. zóny, platí odchozí hovory podle sazby ve 2. zóně. Uvedené ceny nejsou platné pro volání na prémiová čísla a zelené linky (volání na mezinárodní čísla 0800 je zpoplatňováno dle roamingového partnera).

OD 1.ledna2016 máme pro tebe speciální nabídku na přenos tvého mobilního čísla k NISATEL úplně zdarma bez poplatků nebo smluvních pokut. Nezaplatíš nic jak při přechodu k Nám tak v případě, že by jsme ti nevyhovovali, nebudeme po tobě chtít žádné odchodné ani jiné smluvní pokuty.

Přenos telefonního čísla do naší sítě je zpoplatněn podle Ceníku ostatních služeb NISATEL.CZ. Uvedený postup pro přenos čísla je v několika krocích popsán níže. Pokud si nebudete vědět rady, je možné se obrátit přímo na naší zákaznickou linku.
Jak získat ČVOP (Číslo výpovědi opuštěného operátora) od svého stávajícího operátora.

Go to top

2015 © KPSYSTEM s.r.o. Privacy Policy